Szkoła Podstawowa

im. Poetów Doliny Wilkowskiej w Św. Katarzynie

„Uczeń z klasą”

Lider w nauce i zachowaniu wybierany jest w naszej szkole spośród uczniów klas IV VI, którzy uzyskali najwyższą średnią z przedmiotów, wyróżniali się wzorowym zachowaniem, aktywnie uczestniczyli w pracach na rzecz klasy i szkoły, rzetelnie wywiązywali się z obowiązków szkolnych

Otrzymuje on tytuł „Ucznia z klasą”, dyplom oraz specjalnie zaprojektowaną statuetkę, przedstawiającą postać z rękoma wzniesionymi ku górze, trzymającą symboliczną „szóstkę” - najwyższą w skali szkolnych ocen.

Wybory „Ucznia z klasą” odbywają się raz w roku, po zakończeniu I semestru na posiedzeniu Rady Pedagogicznej, podczas której wychowawcy typują najlepszych uczniów klas IV- VI. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje Rada Pedagogiczna większością głosów. Nagroda wręczana jest przez Dyrektora szkoły na apelu podsumowującym pracę za I semestr.

Uczniowie, którzy otrzymali tytuł „ Ucznia z klasą”:

Paweł Skiba

Martyna Koprowska

Krzysztof Orzechowski

Dominika Wzorek

Anna Stępień

Marcin Hajduk

Kacper Buczek

Wojciech Krzos

Julia Skrzeczyna

Kacper Paź

Sylwia Markiewicz

Alicja Sito

 

bip

Nasza szkoła

grudzień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz
Święta Katarzyna